Budowanie spójnego zespołu

 

Wysoce spójny zespół, świadomy celów i roli w organizacji, na czele którego stoi dojrzały manager to niedościgniony ideał niemal każdej organizacji.

W Kołczej Chacie pomożemy Ci osiągnąć ten ideał, czyli samodzielnie współpracujący, spójny zespół.

Dowiedz się więcej...

DETOX ZESPOŁOWY

 

 

Relacje pomiędzy ludźmi współpracującymi ze sobą są równie ważne, co ich zadania. Wzajemne wsparcie oraz poczucie spójności w zespole/grupie wpływa wprost na efektywną współpracę.

Zabierz swój zespół do Kołczej Chaty, aby w programie oczyszczającym mentalnie i relacyjnie, wspólnie z doświadczonymi Coachami zamknąć nierozwiązane sprawy i konflikty, odciąć je grubą kreską, a następnie stworzyć zespół na nowo.

Dowiedz się więcej...

ODCIĘCIE OD PĘDZĄCEGO ŚWIATA

 

W szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, zważywszy na ogromny szum komunikacyjny, relacje w zespole/firmie schodzą na dalszy plan. Pracownicy czują się często zagubieni i przytłoczeni ilością zadań i informacji. Spada efektywność.

Kołcza Chata zaprasza zespoły oraz grupy pracownicze, którym do poprawnego funkcjonowania w ramach organizacji niezbędne jest zaciśnięcie więzi na poziomie emocjonalnym, z jednoczesnym ograniczeniem bodźców świata zewnętrznego.

Dowiedz się więcej...