Wieczorne spotkania przy ognisku, odkrywanie uroków okolicy korzystając z bryczki, spływy łódką, zimowy kulig, spacery po lesie, grzybobranie… a może wędkowanie? Sauna fińska, bilard…? To wszystko można robić będąc w naszej Chacie, ale to tylko umilający pobyt dodatek.

Celem naszego spotkania są:

  • ZMIANA
  • ROZWÓJ
  • POPRAWA DOBREGO
  • NAPRAWA WYMAGAJĄCEGO NAPRAWY

Oferujemy 3-dniowe programy rozwoju osobistego, oparte na coachingu indywidualnym i zespołowym. Zapraszamy zespoły managerów, handlowców, pracowników wszelkich komórek i działów, chcących poprawić funkcjonowanie zespołu, usprawnić komunikację, zacieśnić relacje, wyeliminować sytuacje napięcia i kryzysu. Proponujemy jeden z 3 programów zawierających zarówno sesje indywidualne, jak i sesje zespołowe.

Dlaczego warto odwiedzić Kołczą Chatę?

Jest to połączenie realnego wypoczynku i rozwoju osobistego – miejsce z dala od cywilizacji, w którym pracują jedni z najlepszych coachów w Polsce (Mistrzowie Coachingu i Profesjonalni Coachowie ICF).

Oferta skierowana do firm – wspieramy zespoły oraz jednostki metodami o najwyższych standardach jakościowych i etycznych na świecie (International Coach Federation), przede wszystkim metodami coachingowymi.

Warto przyjechać, aby znaleźć spokój, wyciszenie, podsumować ważne obszary, popracować zespołowo i zbudować lepsze relacje.

Kołcza Chata to miejsce spotkań przede wszystkim firm, ale także klientów indywidualnych, którzy szukają miejsca skłaniającego do refleksji oraz wsparcia w dziedzinie rozwoju osobistego.