Okolica jakby zagubiona wśród pięknych pejzaży. Urokliwa, mała wieś położona wśród lasów, rzek, jezior. Cisza i spokój.

Piękne krajobrazy, życzliwi ludzie. Ci, którzy tu byli mówią: "to jest to miejsce na Ziemi”.

Chata.

Zabytkowa perła dziedzictwa kulturowego i architektury polskiej, jest jedną z nielicznych już dziś starych zagród mazurskiej wsi, adaptowaną i utrzymaną obecnie w wysokim standardzie. Wygodna, praktyczna, zachowująca tradycyjny regionalny charakter, emanuje specyficznym urokiem, sielskim klimatem, „duszą”. Nie ma też żadnego porównania z obiektami turystyki masowej. To miejsce, ten dom, wręcz zaprasza swoim urokiem i przyciąga swoistym domowym ciepłem.

Ale nie powiemy Wam gdzie to jest, nie podamy adresu, nie wyślemy też zdjęć. W tym przypadku Google Earth nic wam nie pokaże. Za to zagwarantujemy, że jeżeli Wam się nie spodoba, to zwrócimy wszystkie koszty.

Kołcz. Coach.

Nazwa jest wtórna. Chodzi o ludzi, którzy zaproszą Was do głębokiej przemiany. Was indywidualnie i Was jako zespół. Ludzi, który poświęcili lata, żeby nauczyć się być zmianą, która ma w Was zajść. Poza przygotowaniem merytorycznym i zagranicznymi certyfikatami, mają w sobie prawdę, autentyczność i wiarę w transformacje ludzi. Nie. Nie są starzy i zdziwaczali. Mają smartfony...

Kołcza Chata – miejsce przemiany, z dala od świata i cywilizacji. W prawdzie i autentyczności – zarówno miejsca, jak i ludzi wokół.